Galeria

Jedzenie
Jedzenie
Restauracja w Gościńcu serwuje, śniadania jak również posiłki w ciągu dnia do ostatniego gościa wieczorem:) Gotujemy zgodnie z filozofią, zdrowo, świeżo , niekoniecznie standardowo:) Własne wypieki zarówno słodkie jak i...
więcej »
Łazienki
Łazienki
Każda łazienka jest wyposażona w kabinę prysznicową. Na wyposażeniu znajdują się ręczniki hotelowe, zarówno duże jak i małe Stopki przedprysznicowe
więcej »
Dla dzieci
Dla dzieci
Dzieciaki znajdą u nas gry planszowe, puzzle, książki, tablice do rysowania, pufy i fotele do siedzenia przed bajkowym wieczorem:) Na zewnątrz znajduje się zadaszony kącik zabaw -w razie niepogody ;)  
więcej »
Restauracja
Restauracja
Restauracja to nasze serce:) Kominek, fotele, bar:) Dużo miejsca do jedzenia i spędzenia wolnego czasu Widok z restauracji piękny:)
więcej »
Pokoje
Pokoje
Każdy pokój wyposażony jest w TV, kącik do odpoczynku... Lampki do czytania -na terenie obiektu znajduje pokaźny zbiór książek- Każdy znajdzie coś dla siebie:)
więcej »
Gościniec
Gościniec
Sam Gościniec zobaczcie Państwo sami:) Lobby hotelowe -restauracja/ piętro/parter przy kąciku dziecięcym sezonowo rowerownia/narciarnia Zapraszamy:)
więcej »
Wersja zimowa